Domeną naszej firmy jest profesjonalna obróbka metalu.

Wykorzystujemy najnowsze technologie w zakresie obróbki różnych materiałów

Podstawą działalności firmy jest kompleksowa obróbka metalu, tworzyw sztucznych, produkcja części i podzespołów oraz kompletnych urządzeń i oprzyrządowania dla różnych dziedzin przemysłu. Wykonujemy wszelkie usługi Frezowania CNC i tocznia konwencjonalnego.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC i wszelkiego rodzaju inne technologie wspomagające prace. Staramy się na bieżąco sprawdzać i wdrażać coraz to nowsze urządzenia i narzędzia. Dzięki temu usprawniamy naszą prace i możemy oferować jeszcze bardziej konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

W momencie gdy na rynku brakuje potrzebnych nam przyrządów, staramy się sami je opracować i wykonać.

W procesie projektowania i przygotowania produkcji wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie CAD/ CAM.

Nasza misja
Dostarczanie produktów najwyższej jakości

Współpracę z naszymi klientami opieramy przedewszystkim na partnerstwie, zaangażowaniu i rzetelności. W pierwszej kolejności słuchamy, a potem odpowiadamy na oczekiwania i potrzeby.

Pamiętamy rónież o naszych pracownikach zapewniając im bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz możliwości ciągłego rozwijania kompetencji.

Nasza wizja
Wypracowanie uznanej i solidnej marki

Stworzenie uznanej marki na rynku produkcji mało seryjnej dostarczającej produkty najwyższej jakości dla czołowych światowych liderów działających w różnych sferach branży przemysłowej.

Nasza historia
Maecenas nibh malesuada

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non

Co nas cechuje?
Pasja i zaangażowanie
  • szerokie spektrum możliwości produkcyjnych
  • duże doświadczenie w produkcji detali dla wielu przemysłów: od samochodowego, poprzez maszynowy i medyczny, na odbiorcach designerskich produktów klasy premium kończąc
  • znajomość realiów rynku i wymagań klientów z Polski i krajów Europy Zachodniej
  • nienaganna jakość wykonania detali i aspekty wizualne